W 2016 roku rozpoczęła się podróż a właściwie projekt, nie światowy, nasz własny. Ma on na celu spełnienie wielu górskich marzeń. Choć brzmi to prosto, dobrze wiemy, że realizacja ambitnych planów w rzeczywistości już tak łatwa nie jest. Marzenia nie mogą pozostać tylko marzeniami, a ich spełnienie to sens wszystkiego. Zrealizowane mają wartość bezcenną. I właśnie dlatego powstała strona Mate Mountains, by porzucić utarte schematy na rzecz tego co ma prawdziwą wartość. A jest nią pasja, jedna prawdziwa, która staje się priorytetem. Dzisiejszy świat narzuca nam wiele, istotą jest mieć swoją wizję i za nią podążać. Nie ważne czy ona mieści się w jakiejkolwiek przyjętej definicji. My właśnie teraz robimy swój pierwszy krok, choć jak w znanym powiedzeniu nie widać całych schodów. Najważniejsze to wyruszyć odważnie w drogę…

 

DLACZEGO MATE MOUNTAINS?

 

Wszystkie górskie wyjazdy realizujemy wspólnie z moim bratem Kubą, stąd pomysł na nazwę bratnie góry. Tak w wolnym tłumaczeniu można zrozumieć to określenie. Góry są dla nas ważne i bliskie, wszystko co z nimi związane towarzyszy nam prawie każdego dnia. Pierwsze skojarzenia były najtrafniejsze i tak już pozostało. Niech każdy rozumie to dowolnie, czy będą to dla Was bratnie góry, towarzysze czy koledzy gór, wszystko będzie na miejscu.

 

SIĘGNĄĆ NAJWYŻEJ

 

Myśl, która ciągle powraca i powraca, z coraz to większą częstotliwością – zdobyć ośmiotysięcznik w Himalajach. Marzeniem jest przekroczyć w górach magiczną granicę 8000 m n.p.m. Na jakiej górze to się odbędzie? Do czasu wyprawy na pewno pozostanie to naszą tajemnicą. Zanim jednak to nastąpi nabierzemy odpowiedniego doświadczenia i odwiedzimy wiele innych ciekawych szczytów, które również widnieją na naszej długiej górskiej liście.

 

CO TUTAJ ZNAJDZIESZ?

 

Chcesz zapewne wiedzieć o co tu właściwie chodzi i jakie treści będą się pojawiać. Po pierwsze chcemy podzielić się z Wami swoją pasją oraz przygodami. Przekazać swoją wiedzę i doświadczenie, które pomoże i Wam w działaniu. Po drugie pojawią się tutaj relacje z naszych wypraw górskich oraz szczegółowe opisy wyjazdów. Pojawi się także duża ilość fotografii i artykuły powiązane z górami. Na bieżąco przeczytasz co aktualnie robimy, jak trenujemy i co planujemy. Już teraz serdecznie zapraszamy Cię na nasz profil na portalu Facebook. Systematycznie pojawią się tam wszystkie aktualności i jeszcze większa porcja zdjęć. Jeśli chciałbyś o czymś przeczytać, czegoś się dowiedzieć, napisz do nas śmiało. Wszelkie sensowne propozycje i sugestie są mile widziane i z góry Ci za to dziękujemy. Wielkie wyzwania czekają!
Będzie nam niezmiernie miło, gdy będziesz nam towarzyszył, towarzyszyła! 

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz